Zapisy do szkoły

Już dziś można zapisać dziecko/dzieci na rok szkolny 2023/24!

Prowadzimy nabór uczniów do wszystkich klas podstawowych, gimnazjalnych i Level AS.

Nowi uczniowie mają szansę rozpocząć naukę w naszej szkole jeszcze w tym roku szkolnym. Pozwoli im to na zapoznanie się ze szkołą, nauczycielami oraz nawiązać klasowe znajomości, i umożliwi płynny start w nowym roku szkolnym.

Uczniowie, którzy obecnie uczęszczają do naszej szkoły automatycznie prezechodzą do następnej klasy po spełnieniu poniższych warunków:

1 – wszystkie opłaty trymestralne zostały uiszczone;

2 – dyżury przypisane rodzinie w roku szkolnym 2022/23 zostały odrobione.

Szczegółowe informacje w sprawie zapisu i wypisu dzieci można uzyskać pod numerem telefonu 07543847947 (tylko w godzinach otwarcia szkoły) lub wysyłając email na adres [email protected]

Aby zapisać dziecko do naszej Szkoły prosimy o wydrukowanie oraz wypełnienie obydwóch poniżej zamieszczonych formularzy i przekazanie Administratorowi w Szkole lub przesłanie na podany powyżej adres e-mailowy.

Aby wypisać dziecko ze Szkoły prosimy o wydrukowanie oraz wypełnienie poniższego formularza i przekazania Administratorowi w Szkole lub przeslanie na podany powyżej adres e-mailowy.

Przekaż depozyt poprzez akcję Gift Aid

Z myślą o przyszłości i wychodząc naprzeciw wyzwaniom jakie stoją przed naszą Szkoła, również wywołanych przez pandemię Covid-19, zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie depozytu na konto Szkoły jako darowizny poprzez akcję Gift Aid. Podczas wypełniania formularza wypisu dziecka ze Szkoły, prosimy o zaznaczenie odpowiedzi “Tak” w rubryce “Depozyt przekazany Szkole przez akcję Gift Aid” i wypełnienie poniżej załączonego formularza

oraz odesłanie go do Skarbnika na adres e-mailowy [email protected]

Serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie i szczodrość